Фани "Ниви" постійно щось ламають

09 жовтня 07:24
Переглядів: 183
нива

Фани "Ниви" постійно щось ламають

Скандал, який трапився на тернопільському стадіоні 2 жовтня під час матчу між «Нивою» і херсонським «Кристалом» набирає обертів.

Які збитки були спричинені спортивній арені «За Збручем» запитало у директора міського стадіону Ярослава Колісника.

– Після кожного матчу є випадки, коли поламані крісла у секторах. Склалась вже така традиція, що за останні матчі поламані крісла знаходимо виключно у секторі 41, де розміщені фанати футбольного клубу «Нива». Не став винятком і матч 2 жовтня, коли після відомого усім інциденту, на сьогоднішній день ми видали довідку органам внутрішніх справ про те, що стадіону нанесені збитки у розмірі 672 гривні, – повідомив Ярослав Колісник.

– Практично після кожного матчу виставляємо «Ниві» рахунки за поламані крісла їхніми вболівальниками. Цікаво, що навіть, коли стадіон заповнений 3-4 тисячами людей, крісла ламаються тільки виключно у тому секторі, де знаходяться фани ФК «Нива», – зауважив директор стадіону.

Варто відзначити, що фани ще однієї тернопільської команди – ФК «Тернопіль» більш стриманіші у своїх емоціях.

– Під час матчів футбольного клубу «Тернопіль» ще не було жодного випадку, щоб були поламані крісла. Єдиний випадок був, коли зустрічалась команда ФК «Тернопіль» із командою ФК «Нива».Але дізнатися, чиї вболівальники зламали крісла, «Ниви» чи ФК «Тернопіль», було неможливо, – розповів Ярослав Колісник.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: