Федерація панкратіону надаватиме допомогу у підготовці бійців Національної Гвардії України

13 липня 15:02
Переглядів: 257
Панкратіон

«Панкратіон — відроджене давньогрецьке єдиноборство. Українська збірна з панкратіону є неодноразовим переможцем європейських та світових чемпіонатів.

Ми звернулися до Нацгвардії із пропозицією, щоб наші інструктори взяли участь у підготовці бійців, навчили деяким корисним елементам цієї боротьби. У липні 2014 розпочнеться експериментальний проект на базі двох підрозділів Нацгвардії, де тренери-інструктори з панкратіону та інструктори НГУ спільно працюватимуть над базовою програмою з підготовки військовослужбовців», - повідомив перший віце-президент Національної федерації панкратіону Олександр Мандрік.

Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов підтримав ініціативу федерації. «Ваші дії - приклад для інших федерацій. Українські спортсмени щиро переживають всі події, які відбуваються в країні, і прагнуть допомогти не словом, а ділом. Міністерство підтримує і буде підтримувати ініціативи, спрямовані на зміцнення військово-патріотичного виховання», - зазначив Дмитро Булатов на зустрічі із керівництвом федерації, представниками Управління бойової та спеціальної підготовки Головного Управління Національної Гвардії та спортсменами збірної України з панкратіону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: