«Ферро-ЗНТУ» завдав поразки «Політехніці-Галичині»

19 березня 10:36
Переглядів: 329
Default Image

«Ферро-ЗНТУ» завдав поразки «Політехніці-Галичині» з рахунком 97-87 (31-29, 28-22, 18-15, 20-21).

 
«Ферро-ЗНТУ»: Бернс – 20 очок + 4 підбирання, Гуін – 19 очок + 9 підбирань, Мейс – 19 очок, Кондрусевич – 15 очок + 5 підбирань + 4 перехоплення + 3 підбирання.
 
«Політехніка-Галичина»: Віггінс – 17 очок + 8 підбирань + 4 передачі, Джемісон – 17 очок + 3 підбирання + 3 передачі, Ебернетті – 13 очок + 6 підбирань, Вільямс – 13 очок.
 
Перша чверть зустрічі перетворилася на своєрідне змагання суперників у влучності з-за дуги, – зауважує прес-служба БК «Ферро-ЗНТУ». По чотири гравці з кожної команди, здавалося, виборюють право участі у відповідному конкурсі за програмою «Матчу Зірок». Особливо вражав своїм відчуттям кидка з периметру розігруючий «Ферро» Кедрік Мейс – три «трюльники» з чотирьох. Втім, слід відзначити командні дії підопічних Кирила Большакова, в які в середині чверті органічно вписався новачок – Річард Гуінн. У львівській команді виділялися Ярослав Зубрицький і Тодд Ебернетті. Перший приніс у командну скарбничку 9 очок, а другий тільки 5, але тричі знімав м’ячі під своїм щитом. Однак з першої до останньої хвилини чверті ініціативою володіли господарі, і на останній хвилині їх перевага досягла 7 пунктів, але всюдисущий Нік Вільямс та згадуваний вище Ебернетті зменшили відставання до 2 очок – 29:31.
 
А от початок другої 10-хвилинки приніс розчарування прихильникам «Ферро». Не минуло і трьох хвилин, як завдяки активності Алана Віггінса рахунок кардинально змінився – 40:33 на користь гостей. Вони утримували перевагу ще протягом 4 хвилин, але у залишок часу до великої перерви жодного разу не вразили кільце суперників. Цим негайно скористалися Крістіан Бернс, Річард Гуінн, Ріккі Харріс та Георгій Кондрусевич. Найвлучнішими у господарів в першій половині гри були Мейс (14 очок) , Бернс (12) і Гуінн (11). У гостей 13 пунктів у своєму активі мав Нік Вільямс.
 
У третій чверті потужно в складі господарів зіграв Георгій Кондрусевич, який поповнив свій особистий рахунок 7 очками, а у гостей Мартінас Андрюкайтіс та Мартін Срока. Саме завдяки активності останніх підопічним Кирила Большакова вдалося збільшити свою перевагу лише на три очка.
 
Початок заключного періоду запам’ятався швидкострільністю Річарда Гуінна, який у трьох атаках приніс своїй новій команді 6 очок, і її перевага становила вже15 пунктів. Однак надалі тренерам обох команд довелося вносити корективи в ігрові п’ятірки, оскільки по 5 фолів заробили Хантер і Гуінн у господарів, а в гостей – Ревзін і Джемісон. За цих умов стабільніше зіграли господарі, серед яких виваженими діями вирізнявся Георгій Кондрусевич. Він і поставив останню крапку в цьому напруженому матчі, який приніс шосту поспіль перемогу Ферро-ЗНТУ.
 
Тим часом: Здобувши третю перемогу в чотирьох матчах регулярної першості з «Політехнікою-Галичиною», «Ферро-ЗНТУ» лідирує за їх підсумками – 353-326.
 
Для Крістіана Бернса «Політехніка-Галичина» – один із найулюбленіших суперників, адже в матчах із галицькою командою форвард «Ферро» демонструє чудову гру: 29 очок + 10 підбирань = 33 РЕ в матчі першого кола; 20 очок + 12 підбирань = 29 РЕ в матчі другого кола; 20 очок + 10 підбирань = 25 РЕ в матчі третього кола; 20 очок + 4 підбирання = 17 РЕ в матчі четвертого кола.
 
Річард Гуін дебютував у складі «Ферро-ЗНТУ», провівши чудову гру – 19 очок + 9 підбирань (23 РЕ).
 
Алан Віггінс перервав свою серію із семи поспіль дабл-даблів. 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: