"Фестивалити" на Тернопільському ставі будуть три дні

10 серпня 09:17
Переглядів: 403
водно-моторний спорт

Чемпіонат Євразії з водно-моторного спорту та чемпіонат України з аквабайку відбудуться на тернопільському ставі у рамках Фестивалю водно-моторних видів спорту. Організатори обіцяють глядачам грандіозне свято.

З 23 до 25 серпня в акваторії тернопільського ставу проведуть вже третій Фестиваль водно-моторних видів спорту. Цьогоріч він об'єднає одразу два чемпіонати.

- Наше дійство вирішили назвати саме Фестиваль, - каже начальник відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міськради Катерина Калуш. – Крім традиційних перегонів на човнах він включатиме у себе змагання на водних мотоциклах – чемпіонат з аквабайку.

На моторних човнах учасники Фестивалю змагатимуться у рамках чемпіонату Євразії з водно-моторного спорту. Нагадаємо, що минулого року у Тернополі провели чемпіонат Європи, а позаминулого – чемпіонат світу з цього виду спорту.

- Попередньо на чемпіонат Євразії зареєструвалися 100 учасників із 5-ти країн світу, - додає Катерина Калуш. – Проте це не остаточна кількість, адже заявки продовжують надходити. Сподіваємося, що до 20 серпня кількість бажаючих взяти участь у чемпіонаті лише збільшиться.

За попередньою інформацією до Тернополя приїдуть змагатися спортсмени із Латвії, Литви, України, Росії та Естонії. Класи човнів учасників - RN 2000 та S550.

А любителі водно-моторних видів спорту з України, Росії та Польщі позмагаються за нагороди чемпіонату з аквабайку. У ньому спортсмени змагаються на водних мотоциклах. Минулого року у Тернополі провели перший чемпіонат України з цього виду спорту. Тепер змагатимуться чоловіки, жінки та юніори у кількох класах гідроциклів.

Спортсмени змагатимуться у трьох дисциплінах - кільцеві гонки (масовий старт), паралельна гонка на швидкість (парні заїзди: слалом на двох паралельних трасах), фрістайл (акробатичні виступи).

- Хочемо зробити сюрприз відвідувачам нашого свята, - додає Катерина Калуш. – Під час чемпіонату з аквабайку кілька мотоциклів будуть доступні всім охочим. Відтак, кожен зможе випробувати своє вміння у цьому видовищному виді спорту.

За словами Катерини Калуш, приїзд спортсменів у наше місто очікують 22 серпняю. Наступного дня будуть перші тренувальні заїзди та відкриття чемпіонату. Глядачам, як і у попередні роки, буде на що подивитися.

- Для всіх тернополян та гостей міста будуть проводитися розважальні заходи, - каже вона. – Це будуть концерти та різні святкові дійства. Ми запрошуємо усіх відвідати наш Фестиваль водно-моторних видів спорту!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: