ФФУ: до 31 березня "Нива" повинна ліквідувати всі недоліки

28 лютого 21:54
Переглядів: 159
Нива

Сьогодні, 28 лютого у Будинку футболу під керівництвом першого віце-президента Федерації футболу України Сергія Стороженка відбулося чергове засідання Комітету ФФУ з атестації футбольних клубів, до діючого складу якого було обрано на останньому Виконкомі Федерації технічного директора ФФУ Валерія Шамардіна та фінансового директора - Наталію Волуйко.  

Серед питань порядку денного основним був пункт «про стан справ в професіональних футбольних клубах «Арсенал» (Київ), «Іллічівець» (Маріуполь), «Таврія» (Сімферополь), «Арсенал» (Біла Церква), «Миколаїв» (Миколаїв), «Нива» (тернопіль), «Жемчужина» (Ялта) та ризики проходження ними процедури атестації на право участі у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях з футболу серед професіональних команд спортивного сезону 2013/2014». Фахівці Комітету ще раз вказали представникам клубів на недоліки, які слід виправити у найближчий час. Основне проблемне питання − фінансовий критерій. Термін усунення недоліків − 31 березня 2013 року.  

Також Сергій Стороженко надав членам Комітету інформацію щодо семінару УЄФА з фінансового Fair play, який проходив у штаб-квартирі Союзу європейських футбольних асоціацій в Ньоні, проінформував про ключові контрольні терміни вимог атестування клубів. Нагадаємо, тоді учасникам заходу було представлено останню версію комп’ютерної програми, котра буде запропонована усім клубам Європи та центрам атестації. Оголошено також про кінцеві терміни подачі документів фінансової звітності, у відповідності до правил беззбитковості футбольних клубів у 2013 році тощо.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: