ФФУ розгляне скандальний поєдинок "Дніпро" - "Волинь"

02 червня 23:21
Переглядів: 897
Мариновський

Голова комітету ФФУ з етики та чесної гри Володимир Мариновський поділився думкою щодо нібито договірного матчу "Дніпро" - "Волинь". 

- Після того, як в ЗМІ (а конкретно - у програмі "Великий футбол") заговорили про сумнівність результату цієї зустрічі, ми почали збирати інформацію на всіх фронтах. До справи було залучено повний текст програми, від першої до останньої хвилини розібраний сам матч, а зараз ми збираємося опитати якомога більше учасників зустрічі. Якщо треба, то залучимо і головних тренерів, і всю суддівську бригаду, і навіть редакторів "Великого футболу". І коли у нас з'являться всі потрібні матеріали, ми організуємо засідання комітету і повністю розберемо цю зустріч.

До нас більше не надходило ніяких заяв крім слів, сказаних у "Великому футболі". Але, з іншого боку, комітет для того і існує, щоб діяти самостійно. Тому в будь-який момент ми самі можемо звернути увагу на будь-який матч. Проте найчастіше до нас звертаються саме з конкретними проханнями. В даному випадку прозвучала заява в ЗМІ, тому ми не могли залишитися осторонь.

- Вже не перший рік у футбольному середовищі ходять розмови про поєдинки "Шахтаря" та "Іллічівця". Ви коли-небудь звертали увагу на це протистояння?

- Скажу, що можна причепитися абсолютно до кожного матчу. Іноді викликає підозру елементарне географічне положення, коли команди з одного регіону можуть допомагати одна одній. Але це все на рівні розмов, на які не варто звертати увагу. Кожен може писати прямо, як думає. А хіба можна спиратися на це?

- Тобто ніхто і ніколи не звертався з проханням розглянути матч "Шахтар" - "Іллічівець" або "Шахтар" - "Зоря"?

- Так, ніяких заяв з такими проханнями не надходило. Хоча ми самі відстежуємо ситуацію і намагаємося схоплювати всі підозрілі моменти

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: