ФІБА-Європа пропонує Україні провести Євробаскет-2015 разом з іншими країнами

14 квітня 20:14
Переглядів: 237
євробаскет

Федерація баскетболу України заслуговує часу на те, щоб прийняти остаточне рішення з приводу проведення чоловічого чемпіонату Європи 2015 року. Про це заявив генеральний секретар ФІБА-Європа Каміл Новак.

"Ми вже обговорювали це питання на останній зустрічі керівництва ФІБА-Європа, - розповів Новак. - Було прийнято рішення підтримати федерацію баскетболу України, дати їй ще трохи часу. Ми знаємо, що політична ситуація в Україні зараз непроста. Ми будемо обговорювати це питання на наступному виконкомі, який пройде в Мюнхені в травні, і я очікую, що тоді буде прийнято остаточне рішення по Євробаскету-2015. Ми оцінимо ситуацію і обговоримо існуючі проблеми. Я не хочу нових чуток і спекуляцій на цю тему. Але я думаю, що Україна заслуговує на те, що дати їй ще час на ухвалення рішення".

За словами чиновника, якщо Україна буде не в змозі провести Євробаскет повністю, "є безліч різних варіантів".

"Один з них полягає в тому, що Україна може провести Євробаскет спільно з парою інших країн - наприклад, перший груповий раунд", - сказав генсек ФІБА-Європа.

Нагадаємо, директор турніру Маркіян Лубківський в березні заявив, що нестабільна політична та економічна ситуація в Україні унеможливлює проведення країною ЧЄ.

Пізніше міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов сказав, що будуть докладені всі сили, щоб провести в країні Євробаскет. Остаточне рішення про місце проведення турніру буде прийнято 15 травня на раді ФІБА-Європа в Мюнхені.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: