"Фінал Чотирьох" Кубка України пройде в Черкасах

27 грудня 11:49
Переглядів: 252
футзал

25 грудня 2013 року на Президії Асоціації футзалу України було визначено місце проведення "Фіналу чотирьох" Кубка України з футзалу сезону 2013/2014 років, повідомляє офіційний сайт АФУ.

24-27 квітня 2014 року чотири претенденти на кубковий трофей зіграють у Черкасах у Палаці спорту "Будівельник". Відповідальним за проведення "Фіналу чотирьох" призначений спортивний директор Асоціації футзалу України Олег Лук'яненко, якому разом з Черкаською обласною асоціацією міні-футболу (футзалу) (президент - Юрій Гончаров) до 15 лютого необхідно підготувати план проведення цього турніру, який потім повинен бути затверджений Президією АФУ.

Нагадаємо, що з 1/8 фіналу в боротьбу за Кубок України вступають команди Екстра-ліги. Шість з них "сліпий" жереб звів між собою у трьох парах: ЛТК - "Локомотив", "Єнакієвець" - "Спортлідер+", "Ураган" - "Кардинал-Рівне". Матчі цього етапу (з однієї гри) стадії відбудуться 19 січня. А от наступна чвертьфінальна стадія передбачає вже два поєдинки - вдома і на виїзді. Заплановані дати ігор - 15 та 26 березня 2014 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: