"Фінал чотирьох": передмова від наставників "ІФНТУНГ"

19 квітня 21:30
Переглядів: 185
ІФНТУНГ

Першою з-поміж інших учасників «Фіналу чотирьох» студентського чемпіонату України до Сум прибула делегація команди Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. О 16-ій годині гості провели тренування на місці майбутніх баталій – майданчику легкоатлетичного манежу. Користуючись нагодою, ми поспілкувалися із тренерським дуетом «нафтовиків» у складі Володимира Романовича Крижанівського та Ігора Ярославовича Хробатина, поцікавившись, наскільки вони задоволені результатами жеребу та які завдання ставлять перед своїми підопічними на «Фінал чотирьох». Серед іншого, мова зайшла й про матч-відповідь раунду плей-офф «ІФНТУНГ» - «НУХТ», який так і не був дограний.

- По-перше, хотілося б дізнатися, наскільки Ви задоволені тим, що за результатами жеребу у суперники Вам дісталася саме команда «ХНУ», а не «НПУ ім.Драгоманова» або «СумДУ»?

- Не можемо сказати щось з цього приводу, так як не маємо ніякої інформації ні по Сумах, ні по Києву. Останнього разу ми зустрічалися з ними ще у далекому 2006-му році у Білій Церкві на груповому турнірі, а зараз не мали змоги слідкувати за їхніми виступами. Ми рахуємо, що до фінальної стадії, так чи інакше, потрапили всі найсильніші, тому недооцінювати когось із суперників тут не варто.

- Проте, Ви ж розумієте, що київська команда фактично сформована на базі клубу Екстра-ліги?

- Звичайно. У цьому плані, безперечно, нам буде дещо легше. Проте, не треба забувати, що команда грає так, як їй дозволяє це робити суперник. Ми будемо намагатися продемонструвати свої найкращі якості: дисципліну, хороший атакуючий футзал та надійні дії у захисті, а там вже подивимося на результат.

- Які цілі Ви ставите перед власними підопічними на «Фінал чотирьох»? Для Вас вже є досягненням сам вихід до фінального етапу, чи все ж присутнє бажання не просто погостювати у Сумах, а поїхати звідси з медалями?

- Звісно ж, для нас є великим плюсом сам той факт, що ми зуміли пробитися до фінальної частини. Проте є у нас і певні завдання. Ми дійшли до цієї стадії і зараз відчуваємо, що цілком здатні на більше.

- Багатьох шанувальників футзалу цікавить інформація стосовно Вашого домашнього матчу з київським «НУХТом». Чому він все ж таки не був дограний до кінця? Що саме там сталося?

- Що тут можна сказати… У київських хлопців не витримали нерви. Вони почали агресивно вести себе по відношенню до арбітра, тому гра була зупинена за рахунку 5:3 на нашу користь. До завершення матчу залишалося всього вісім секунд. Спочатку вони вигравали 3:2, а потім наші хлопці забили два голи та повели в рахунку – 4:3. «НУХТ» почав розігрувати «п’ятого», після чого відбулося перехоплення і ми забили в пусті ворота. Гравці суперників почали одразу ж в агресивній формі висловлювати претензії до судді. Але зрозумійте, навіть якщо сталася певна помилка, суддя ж не забивав їм п’ять голів. Вони самі довели ситуацію до цього. Ми припускаємо, що їм було ніяково, тому що вони поступалися команді, у складі якої зовсім немає професійних гравців. Це у них більшість грає, наприклад, у Першій лізі чемпіонату України. До того ж за двадцять секунд до кінця, за рахунку 4:3, вони не зуміли реалізувати шестиметровий штрафний удар. Все було у їхніх руках. Просто не потрібно вести себе так агресивно. Не дарма ж Всеукраїнська футбольна асоціація студентів дискваліфікувала одразу трьох гравців на три матчі. Значить на то є вагомі причини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: