Фінальна частина Чемпіонату України серед аматорів 2014. Анонс. Група Б

17 вересня 11:27
Переглядів: 159
гірник рух

Як ми вже повідомляли раніше, з 17 по 20 вересня 2014 року пройде фінальна частина Чемпіонату України серед аматорів.

Згідно регламенту змагань, переможці та команди, які зайняли другі місця на груповому етапі будуть розбиті на два квартети по 4 колективи в кожному. Переможці груп розіграють між собою звання Чемпіона України серед аматорів 2014. Місце фіналу та дата його проведення будуть визначені пізніше.

До Вашої уваги квартет Б, що зіграє на стадіонах Львівщини - у Винниках та в Жовкві.

Група Б: стадіон ім. Б. Маркевича (Винники), стадіон Розточчя (Жовква)

"Рух" (Винники, Львівська обл.)

"Балкани" (с. Зоря, Одеська обл.)

"Електротяжмаш" (Харків)

"Колос" (Київська обл.)

Група Б, якщо судити по кадровому потенціалу її учасників, дає фору квартету А. Практично кожен колектив тут вкомплектований колишніми збірниками України, в тому числі й національної команди. І нехай їхні кращі футбольні роки вже позаду, але такі поняття, як чистолюбство та бажання завжди бути першим ще ніхто не відміняв.

Господар квартету - винниківський "Рух" є діючим віце-чемпіоном України серед аматорів і очевидно, що цього року перед командою стоїть максимальне завдання. Харківський "Електроважмаш", який представляє однойменне підприємство з'явився на небосхилі аматорського футболу України нещодавно, але вже сьогодні можна говорити про те, що ця команда при умові стабільного фінансування може дуже далеко піти. "Колос" останні 3 роки є флагманом одного з найсильніших обласних чемпіонатів України - Київського. "Балкани" минулого сезону стали чемпіонами Одещщини, а цього року не без успіху переключилися на всеукраїнські аматорські змагання.

"Рух" (Винники, Львівська обл.)

Команда заснована в 2003 році, коли на базі школи Мирона Маркевича був створений клуб з його нинішнім найменуванням. Президент - Григорій Козловський. Головний тренер - Роман Гданський. ФК "Рух" - чемпіон Львівської області 2012 та 2013 років, володар Кубку Львівської області 2012 року. Віце-чемпіон України серед аматорів 2013 року. В 2014 році команда лідирує в чемпіонаті області та вийшла до фіналу кубку.

"Електроважмаш" (Харків)

Команда заснована в 2010 році. Президент - Володимир Глушаков. Головний тренер - Сергій Осадчий. Бронзовий призер чемпіонату Харківської області 2013. Володар Кубка Харківської області 2013.

"Балкани" (с. Зоря, Одеська обл.)

Команда заснована в 2007 році з ініціативи Миколи Радіоновича Златова. ФК "Зоря" - чемпіон Одеської області 2013 року та фіналіст кубку цього ж сезону.

"Колос" (с. Ковалівка. Київської обл.)

Команда заснована в 2012 роцi. Президент клубу – Андрій Засуха. Тренер – Руслан Костишин. ФК «Колос» – чемпіон Киiвськоi областi 2012, 2013 рокiв. Володар Суперкубку областi 2012, 2013, Володар Кубку областi 2014 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: