Фінали турніру з боксу пам'яті Петра Мицика

19 квітня 10:28
Переглядів: 563
Default Image

В Івано-Франківську вшосте відбувся міжнародний боксерський турнір пам’яті майстра спорту Петра Мицика. Сьогодні боксери визначили найсильніших.

Боксували 11 пар. До фінальних поєдинків дійшли лише троє прикарпатських спортсменів: іванофранківці Володимир Марценюк, Любомир Озгович та Михайло Чебану з Тисмениці. Чебану став найсильнішим у другій групі вагової категорії до 69 кг.

Найуспішнішими стали боксери зі Львова. Одразу п’ятеро львів’ян боксували у фіналах. Троє взяли золоті нагороди. Ще три «золота» поїхали до Вінниці, два — до Донецька.

Як розповів кореспонденту sport.if.ua головний суддя змагання Олександр Кучерявий з Кривого Рогу, турнір пройшов на надзвичайно високому рівні. Він є старожилом цього змагання, адже вже побував на всіх шести турнірах. "З року в рік турнір пам’яті Петра Мицика розширює свою географію, — каже Кучерявий. — Подія вже не обмежується боксерами пострадянського простору. Цього разу до нас завітали гості з Польщі та Чехії. Рівень боксерів підвищується, а поєдинки є незмінно принциповими. Кожен такий турнір є дуже важливим. Боксери є ворогами тільки на рингу, а поза ним усі ми мали змогу спілкуватися та обмінятися досвідом і враженнями".

Переможці шостого турніру пам’яті Петра Мицика

Назар Куротчин (Львів), 48 кг
Антон Кміть (Львів), 51 кг
Мартін Кубачек (Чехія), 57 кг (1 гр.)
Тигран Симонян (Донецьк), 57 кг (2 гр.)
Михайло Бохенюк (Львів), 60 кг
Дмитро Терещук (Вінниця), 64 кг
Олексій Атаманчук (Вінниця), 69 кг (1 гр.)
Михайло Чебану (Тисмениця), 69 кг (2 гр.)
Олександр Ганзуля (Київ), 75 кг
Денис Солоненко (Вінниця), 81 кг
Роман Чубей (Донецьк), +91 кг

http://sport.if.ua

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: