Фірташ дасть 3 мільйони «Ниві»!? Чергова обіцянка губернатора

27 грудня 18:05
Переглядів: 149
Default Image

Наш земляк, один з найзаможніших українців Дмитро Фірташ таки дасть гроші на ФК «Ниви». Про це 27 грудня повідомив "Номер один" голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян.

За словами очільника області, Дмитро Фірташ буде не спонсором і не власником футбольного клубу «Нива», а лише його партнером, і при цьому його внесок у бюджет клубу в сезоні 2011/12 рр. складе 3 мільйона гривень, що на думку Валентина Хоптяна складе 50% від потреб.

Нагадаємо, що це не перша обіцянка тернопільського губернатора «привести» гроші Дмитра Фірташа у «Ниву». Ще 18 серпня відкриваючи футбольний сезон у Тернополі пан Хоптян пообіцяв, що Фірташ стане основним донором «Ниви». Згодом і інші, але схожі за змістом обіцянки... З тим пір пройшло понад чотири м’ясці, а грошей мільярдера тернопільський клуб поки так і не побачив. Тому футболісти бастують, не виїжджаючи на матчі, а керівництво ПФЛ штрафує клуб за борги попередніх років. Зокрема, через фінанси з команди знято лише в сезоні-2011/12 9 турнірних очок та 6 очок суперник заробив не виходячи на поле, бо першого разу погодні умови завадили провести матч, другого – через згаданий вище бойкот. Як підсумок, гучні заяви керівників ОДА про те, що перед командою ставиться завдання здобути путівку в першу лігу, залишаються голими обіцянками, непідкріпленими ні фінансово, ні кадрово.

Сподіваємося, що ситуація виправиться на краще і слова губернатора таки не розійдуться з ділом…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: