ФК "ДЮСШ" (Стрий) - тріумфатори міжнародного турніру

02 січня 18:39
Переглядів: 401
ФК ДЮСШ Стрий

Нещодавно у м. Ланцуті (Польща) відбувся міжнародний турнір з міні-футболу серед  школярів 2004-2005 р. н. Честь Стрия на цих престижних міжнародних змаганнях захищали юні вихованці Стрийської ДЮСШ міськво (директор – Олексій Кухар, тренер – Василь Багрич).

Всього ж у цьому турнірі прийняло учать вісім команд, які були розподілені на дві підгрупи:

• «СП 16» Перемишль

Як відзначив у розмові зі мною тренер Стрийської ДЮСШ міськво з футболу Василь Багрич його підопічні показали не по роках зрілу та результативну гру і цілком закономірно посіли перше місце у своїй групі перемігши почергово – ФК «Ресовію» (Жешув) 1:0, ФК «Сталь» (Мелець) 4:0 та ФК «Сталь-2» (Стальова Воля) 7:0. З цієї ж підгрупи до півфіналу вийшла і ФК «Ресовія» (Жешув). З другої групи до півфіналу потрапили юні футбольні команди міст Перемишля та Стальової Волі-1.

Отож у півфіналі команди зіграли по круговій системі до «золотого» залікового очка. І тут юні стрийські футболісти здобули дві красиві та цілком заслужені перемоги над: ФК «СП 16» (Перемишль) - 4:0 та ФК «Сталь-1» (Стальова Воля) - 1:0 та впевнено стали переможцями міжнародного юнацького турніру. Ось хто у складі ФК «ДЮСШ» (Стрий) «кував» перемогу: Владислав Паневник, Назар Корчак, Нестор Круць, Богдан Круць, Нестор Грибик, Юрій Скоропад, Роман Цюпак, Андрій Харачко, Андрій Ситор, Юрій Ситор, Олег Брікнер, Мар’ян Яцишин, Олексій Марков. Тренер – Василь Васильоич Багрич.

Переможець та призери цих міжнародних змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами, а також цінними призами.

кубок

Отож, вітаємо переможців – юних футболістів Стрийської ДЮСШ міськво та їх тренера Василя Васильовича Багрича з цією блискавичною перемогою і бажаємо їм  Новому 2014 році подальших спортивних досягнень на футбольних полях Львівщини, України та Європи!