ФК "Карпати": "Жодної адекватної пропозиції щодо продажу акцій клубу не надійшло"

09 листопада 07:12
Переглядів: 194
Карпати

Керівництво Карпат повідомило, що пропозиція щодо продажу половини акцій клубу за символічну гривню залишається актуальною.

"Пропозиція керівництва ФК Карпати щодо продажу 50% акцій клубу за символічну гривню залишається в силі. На превеликий жаль, за попередній період, жодної адекватної пропозиції не надійшло.

Очевидно, голослівні заяви на кшталт того, що інвесторів, які готові купити Карпати і вкладати в них гроші вистачає, не відповідають дійсності. І все ж, керівництво "зелено-білих" наразі від своєї пропозиції не відмовляється.

Керівництво ФК "Карпати" нагадує, що після неодноразових звернень від фанатів, готове продати 50% акцій клубу за одну гривню.

Усі ті, хто бажають взяти на власні плечі відповідальність за долю та процвітання львівських Карпат можуть і надалі надіслати свої офіційні пропозиції, контакти та мотиваційну частину на пошту: fckarpaty63@gmail.com.

Єдина умова полягає в тому, що потенційний покупець повинен надати офіційні фінансові гарантії для повноцінного функціонування клубу на відповідному рівні. Після опрацювання усіх звернень, ФК Карпати обов’язково зв’яжеться з вами", – йдеться у заяві на офіційному сайті Карпат.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: