ФК "Львів" через фінансову кризу продає лідерів?

02 січня 15:07
Переглядів: 1288
Default Image

Один з лідерів Першої ліги, чи не головний претендент на підвищення у класі - футбольний клуб "Львів" - через фінансову кризу змушений продавати ключових виконавців команди.

Як повідомляє uafan.net, селекціонери луганської "Зорі" планують переглянути футболіста "Львова" Віталія Романюка.

Не виключено, що правий оборонець львівської команди перебуватиме на оглядинах у Луганську і навіть поїде на тренувальний збір "Зорі", який відбудеться з 12-го до 25-го січня в Туреччині.

Складна фінансова ситуація "синьо-золотих" змушує футболістів команди підшуковувати собі нове місце роботи. За чутками, інші колективи можуть взимку поповнити Ковальчук, Ільків та інші ключові виконавці "Львова".

За інформацією нашого сайту, зараз на оглядинах в "Олександрії" перебуває півзахисник "Львівських Левів" Сергій Старенький - один з найкращих асистентів чемпіонату.

В усіх гравців довготермінові контракти з клубом, тож бажаючим клубам придбати футболістів доведеться торгуватись з президентом львів'ян Юрієм Кіндзерським, який в цей час продовжує шукати додаткові фінансові ресурси, щоб виконати завдання на сезон - потрапляння колективу до Прем'єр-ліги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: