ФК "Львів" повернувся до тренувальної роботи

06 липня 21:35
Переглядів: 294
фк львів

Отримавши у розпорядження день на відновлення після стартового спарингу поточного збору, футболісти львівської команди повернулися до тренувального процесу. Вранці «городяни» мали заняття на базі у Винниках, яке стало першим на рідній локації після повернення з першого навчально-тренувального збору у Славську. У фокусі уваги була робота над тактикою та командною взаємодією на полі.

Вечірнє тренування у Дублянах було більш ігрового характеру та спрямоване на підготовку «синьо-золотих левів» до наступного контрольного матчу з «Миколаєвом», який підопічні Жилмара проведуть 9 липня у місті Лева – о 17:00 на стадіоні «Скіф».

Тренерський штаб запропонував гравцям аеробну роботу з м’ячами: виконання швидких передач в умовах обмеженого простору та переміщення між зонами із подальшим завершенням атак.

За індивідуальною програмою під керівництвом клубного лікаря працювали бразильці, що знаходяться на перегляді, захисник Мартан та нападник Джуліо. Перший отримав травму ще під час підготовки до гри з «Волинню» і не брав участі у спарингу, а другий пошкодив коліно у поєдинку з лучанами і готується повернутися до основної групи гравців.

Інформаційна служба ФК “Львів”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: