ФК "ОДЕК" – ФК "Львів" 1:0. Післяматчеві коментарі гравців

21 червня 20:00
Переглядів: 276
львів

В неділю відбувся останній матч Чемпіонату України серед аматорів сезону 2016/17.  ФК “Львів” завершив сезон мінімальною поразкою на виїзді у поєдинку з ФК “ОДЕК”.  Після гри “городяни” прокоментували результат зустрічі.

Віталій Глушко, захисник ФК “Львів”:
– “Гра для нас складалась досить непогано. Ми грали надійно, тому суперник майже не створив моментів біля наших воріт, хоч команда була досить хороша та досвідчена. Бракло, мабуть, везіння тому, що моменти ми мали стовідсоткові, але м’яч дивним чином так і не залітав повністю у ворота. Також ми не використали декілька дуже хороших моментів в додатковий час. Ми не порозумілись між собою в захисті, допустились єдиної помилки, після якої пропустили гол. Загалом, команда віддала всі сили і грала на перемогу, всі старались та хотіли виграти. Але трохи не дотерпіли і в певних моментах не забили.”

Віталій Дахновський, нападник ФК “Львів”:
– “Суперник був дуже хороший, але ми нічим не поступалися на полі. Після пропущеного м’яча ми почали більш гостріше атакувати. Було декілька хороших моментів, де нам забракло досвіду. За цілу гру допустили лише одну помилку, яку не мали права допускати. Саме це призвело до поразки в Оржеві. В останньому матчі хотіли викластись на повну. Думаю, нам це вдалось. Але, на жаль, врятувати матч ми не змогли.”

Інформаційна служба ФК “Львів”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: