ФК "Тернопіль" може стати базовою командою студентської збірної України

16 грудня 22:16
Переглядів: 378
фк тернопіль

На Всесвітню Універсіаду в Південну Корею студентська збірна України може вирушити, базуючись на основі однієї з найкращих команд першої ліги.

Як нам стало відомо, на XXVIII Всесвітній Універсіаді, котра відбудеться наступного року в південнокорейському місті Кванджу, базовою командою студентської збірної України може стати ФК Тернопіль. Нагадаємо, "містяни" влітку завоювали бронзові медалі другої ліги й після підвищення в класі продовжують прогресувати. Під керівництвом відомого своїми перемогами в студентському футболі тренера Івегеша вони посідають четверте місце на проміжному етапі свого дебютного сезону в першій лізі.

- Ведеться мова уже зараз, що на базі ФК Тернопіль буде формуватися студентська збірна України, - розповів головний тренер муніципальної команди Тернополя Василь Івегеш. - А ще є варіант, що десь нам допоможе молодіжна збірна (головний тренер – Сергій Іванович Ковалець). Щоб не було так, як у Казань ми поїхали «мальчиками для бития», а щоб замахнутися десь на першу трійку. Тому зараз керівник студентського футболу Олег Первушкін хоче, щоб ФК Тернопіль взяв участь у всеукраїнському зимовому турнірі імені Олега Макарова, щоб продивитися склад, визначитися з ним. Брати участь в міжнародних турнірах – це велика честь і відповідальність для нас. Свого часу команда нашого ТНПУ ставала переможцем та бронзовим призером чемпіонату Європи серед вузів, і нинішня основа ФК Тернопіль пройшла серйозне бойове хрещення через студентські турніри. І зараз, паралельно з першою лігою, наша молодь грає у студентській лізі за ФК Тернопіль-Педуніверситет.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: