ФК "Тернопіль" провів перші зимові збори у 2011 році

29 січня 16:56
Переглядів: 706
Default Image

Чинний чемпіон тернопільської області з футболу, а також бронзовий призер студентського чемпіонату Європи розпочав підготовку до нового футбольного сезону. Цілі на нього для команди - незмінні.

ФК "Тернопіль-ТНПУ" провів перші зимові збори у поточному році. Відзначимо, що із минулого року "городяни" продовжують виступи у студентській лізі, де за підсумками осінньої частини підопічні Василя Івегеша лідирують у своїй групі.

Перший тренувальний збір міська команда провела з 10 по 20 грудня. Фактично він пройшов без участі футболістів основного складу команди. Його ціллю був перегляд потенційних новачків, що вже у новому році зможуть підсилити стан "жовто-блакитних". Футболісти основного складу "Тернополя" вже приєднались на час другого зимового збору, що пройде з 24 січня по 4 лютого.

Планують контрольні матчі

Окрім звичайної загальнофізичної підготовки, на час зборів заплановано провести кілька контрольних поєдинків. Перший з них пройде вже 28 січня на стадіоні педуніверситету - на цей день заплановано провести "двохсторонку". Початок цієї зустрічі - об 11.00 годині. Ціль цієї зустрічі - до кінця переглянути всіх основних претендентів в основну команду.

Також попередньо на 2 лютого запланований товариський поєдинок із першоліговим бурштинським "Енергетиком". Однак поки що місце та час проведення зустрічі - невідомі. І нарешті вже в 10-х числах лютого ФК "Тернопіль" завітає у Чернівці, де зустрінеться ще з одним представником першої ліги - місцевою "Буковиною".

За словами виконавчого директора ФК "Тернопіль" Ярослава Колісника, наразі фактично всі футболісти, які грали у команді минулого року, знаходяться у розташуванні. Втім, у послугах кількох зацікавлені представники першої та другої ліг. Щоправда, наразі жоден контракт із інших клубом ніким з них ще не підписаний.

Ціль на сезон - традиційна

- Наразі у нас є повна підтримка міського голови, - каже Ярослав Колісник. - Окрім того, підтримує команду також ректорат педагогічного університету. Наше завдання на 2011 рік, як і завжди, - вигравати все. Наразі основне - посісти першу сходинку у групі та вийти у фінал студентської ліги. А далі - боротись там за перемогу. Сподіваємось цього разу нарешті виграти "золото", у фіналах якого нам не щастило у попередні роки. Цього року на чемпіонат Європи серед студентів, який пройде у турецькому Стамбулі, швидше за все, поїде лише переможець чемпіонату України. А 2-3 місця відправляться в Сочі на студентський чемпіонат серед країн СНД.

Зазначимо також, що вже 2 лютого у Києві виконавчими органами буде прийняте рішення про студентський чемпіонат світу, на який за результатами попереднього чемпіонату Європи пробився ФК "Тернопіль-ТНПУ".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: