ФК Тернопіль провів тренування у спортзалі ТНПУ

21 січня 21:40
Переглядів: 197
ФК Тернопіль

Сьогодні, 21 січня, ФК Тернопіль провів перше у 2015 році тренування у спортивному залі Тернопільського державного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Загалом займалося 16 футболістів.

Це, воротарі — Русан, Плетеницький, Мельник; захисники — Атласюк, Клекот, Куріцький;півзахисники — Кондзьолка, Полянчук, Волошинович, Соколовський, Гром’як, Кривий, Радкевич, Заставецький; нападники — Дорі, Тарабалка.

Зазначимо, що серед цих гравців – двоє являються футболістами студентської команди ФК Тернопіль-Педуніверситет, на яких тренери розраховують у майбутньому.

Через ушкодження не приймали участі в тренуванні Богдан Семенець та Роман Гаврилюк, по сімейних обставинах не було Андрія Дубчака. Відсутніми також були троє гравців, які перебувають у розташуванні студентської збірної України — Курило, Мединський, Богданов. А півзахисник муніципалів Василь Чорний, як ми вже розповідали, приступить до тренувань лише у середині лютого.

На тренуванні футболісти після невеликої розминки працювали з м’ячами, виконуючи різні вправи (жонглювання у парах, квадрат, передачі з прискоренням тощо), які їм пропонували тренера.

Зауважимо, що сьогодні у гравців ФК Тернопіль заплановано ще й вечірнє тренування.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: