Фоменко вважає, що збірна України спробує реалізувати свої можливості на сто відсотків

11 жовтня 20:30
Переглядів: 170
Фоменко

Наставник національної збірної команди України Михайло Фоменко дав передматчеву прес-конференцію напередодні кваліфікаційної зустрічі чемпіонату Європи 2016 року із командою Іспанії.

-  Михайле Івановичу, як Ви прокоментуєте кадрову ситуацію перед матчем з Іспанією? Чи всі здоровіЩо з Гармашем?

-  Лазарет порожній, всі живі-здоровіЩодо Гармаша - як і всі він готується до завтрашнього матчу. Буде грати чи ні - ще є час,визначаємося зі складом в день гри.

-  Іспанія усіх дивує складом з матчу у матч. Але зараз у них низка основних гравців травмовані. На яку збірну Іспанії Ви налаштовуєтеся?

-  У іспанців міняється склад з матчу у матч, але результат один і той же. Він обіграють всіх. Це команда, яка може зіграти три дні поспіль різними складами - результат буде один. Постараємося порушити цю закономірність. Все залежить від наших хлопців, які отримали достатньо інформації по супернику. Розуміють, що хто б не вийшов у їх складі - матч буде дуже-дуже складним. Дай Бог, щоб результат був позитивним для нас.

-  Вісенте Дель Боске згадав першу гру в Севільї, сказавши, українці, ймовірно, не заслуговували на поразку. Що згадуєте Ви з тієї гри?

-  Не тільки згадуємо, але ще і подивилися фрагменти того матчу. Те, що сталося - вжн історія. Головне - зробити правильні висновки і не допускати помилок, яких припустилися у виїзному поєдинку. Якщо будуть моменти, а вони обов'язково будуть, - їх потрібно реалізувати.Мали кілька нагод в Іспанії, але не змогли їх реалізувати. Можна думати і згадувати що завгодно, але це вже історія. І ми,і суперник буде грати по-іншому. Хлопці все прекрасно розуміють і завтра спробують реалізувати свої можливості на сто відсотків.

-  Які у нас шанси на перемогу завтра?

-  Шанси є навіть тоді, коли їх немає. Потрібно виходити на футбольне поле і битися за перемогу, типа че, що обстановка на стадіоні не дозволить зіграти так, як ми зіграли в Македонії в першому таймі.

-  Наскільки наше завдання спрощує той факт, що Іспанія не матиме мотивації у майбутньому протистоянні?

-  Хто сказав, що вона не буде вмотивованаНе тільки вихід з групимотивує збірнуУ з'являться на полі п'ять-шість гравців, які виходилина заміни у попередніх зустрічах. Вони повинні заявити про свої претензії на ці позиції по відношенню до своїх партнерів.Постараються скористатися шансом, щоб закріпитися в основному складі. У клубах ще таке можливо, а в збірній щоб хтось вийшов на поле без мотіваціі - я таких речей не розуміюУ збірній не можна гратибез мотивації.

-  У Македонії у складі національної команди дебютував Караваєв, зіграв Маліновський. Що можете сказати про рівень їх гри і чи є у них шанс вийти на поле у матчі з іспанцями?

-  У них було досить мало часу, щоб проявити себе. Але вони знають,що збірна потребує таких гравців, як вони. Якщо потрібно будевиходити в основному складі - необхідно, щоб вони видавалимаксимум, який вони демонструють у поєдинках за свої клуби.

-  У складі "синьо-жовтих" є чимало вікових виконавців - Шевчук, Тимощук та інші. Як вони впливають на атмосферу у колективі?

-  Будь-яка команда - це різновидність сім'ї. Є свої сім'я, є клубна, а є у національній збірній. Їх участь має велике значення для нас. Я непозбуваюся вікових гравців, це не пріоритет тренера. Якщо гравецьвважає, що досяг певної вершини, то саме він повинен прийняти рішення, грати далі за збірну чи ні. Складно замінити людейякі стількивіддали українському футболу. Це єдиний колектив, і без таких футболістів дуже важко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: