Форвард "Карпат" переходить в "Спартак"

17 січня 14:09
Переглядів: 226
Карпати

У ці дні футболісти "Карпат" перебувають на першому закордонному зборі в Туреччині, зосередившись не на спарингах, а виключно на загальнофізичній підготовки. Здавалося б, без участі галичан в контрольних матчах інтерес до них з боку преси повинен зменшитися. Але несподівано в ряді ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що нібито в "Карпатах" гряде грандіозний розпродаж. Мова навіть зайшла про лідерів команди Худоб'яка і Голодюка.

 "Знаєте, на марення у виконанні одного з львівських видань уже просто не реагую - зазначив гендиректор" Карпат "Ігор Дедишин у розмові з кореспондентом "Команди" Василем Михайловим. - Підкреслю, що з гравців, що знаходяться зараз на зборі в Туреччині, ніхто не продається. І в першу чергу це стосується футболістів з українським паспортом. Ну а якщо за когось з лідерів запропонують суму, від якої складно відмовитися? Ось коли запропонують, тоді й поговоримо на цю тему ".

 Що стосується тих виконавців, які в першій частині сезону регулярно потрапляли в заявку, а зараз не беруть участь у зборі, то з приводу них Дедишин сказав наступне "Їх працевлаштуванням займається наш клуб, а також агенти цих футболістів. Наприклад, вже вирішено, що Касьян та Міхальов продовжать виступи в "Спартаку" (Нальчик) і "Хімках" відповідно. Переконаний, що й інші наші гравці будуть затребувані".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: