Франівський стрілок Павло Волинець став світовим рекордсменом

29 жовтня 11:50
Переглядів: 256
Кульова стрільба

В іспанському місті Аліканте відбувся чемпіонат Європи з кульової стрільби, який проводив Міжнародний паралімпійський комітет. Чемпіоном Європи став спортсмен зі Снятина Павло Волинець.

Змагання виявились надзвичайно напруженими – по-перше, через щільний графік змагань, по-друге, через високу конкуренцію та велику кількість учасників — 176 спортсменів, повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

Павло Волинець зі Снятина виступав на чемпіонаті Європи вперше, й одразу виборов золоту медаль. Крім того, наш спортсмен встановив світовий та європейські рекорди у вправі зі стрільби з малокаліберної гвинтівки лежачи R9. Також Волинець став чемпіоном Європи у командних змаганнях в дисциплінах R5 і R9 та бронзовим призером у командному змаганні R4.

Збірна команда України до останнього дня, до останнього виду змагань, до останнього пострілу виборювала лідерську позицію на континентальній першості. І нашим спортсменам це вдалося — 4 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі, й Україна на першому командному місці чемпіонату Європи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: