Франківець Віталій Соловей втретє поспіль стає чемпіоном Європи з Таеквон-До

24 квітня 22:30
Переглядів: 304
Соловей

В м.Марібор, Словенія відбувся 33-й чемпіонат Европи з Таеквон-До. В чемпіонаті прийняли участь 642 учасника з 30 країн.

Віталій Соловей здобув титул чемпіона Европи серед дорослих у ваговій категорії -57 кг. Наш спортсмен переміг на шляху до фіналу у спортсменів з Італії, Словенії та Ірландії, а у фіналі впевненно здолав росіянина.

До речі, Віталій вже в третє здобув титул чемпіона Европи та вперше серед дорослих і виконав норматив Майстер спорту України міжнародного класу.

Артем Белов виступав у ваговій категорії +85 кг та переміг у німця, чеха і у пів фіналі у рівній боротьбі, з рахунком 2-1 поступився поляку і здобув бронзу чемпіонату Европи. Артем також виконав норматив Майстер спорту України.

Загалом збірна команда України здобула дві золоті і одну бронзову медаль. Киянин Єгор Євсєєв здобув титул чемпіона Европи серед юніорів у ваговій категорії -50 кг.

Наші спортсмени тренуються під керівництвом Заслуженого тренера України Солов’я Олега Ярославовича, та Заслуженого майстра спорту України Соловей Катерини Генадіївни, та представляють ДЮСШ#1 ФСТ «Україна».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: