Франківська "Говерла" поступилася "Будівельнику"

15 листопада 20:00
Переглядів: 151
Говерла
Не стримавши Павла Крутоуса й компанію, івано-франківська «Говерла» поступилася столичному «Будівельнику» з рахунком 66-76
 
Гравець матчу
 
Ще за підсумками першої половини Павло Крутоус приніс «Будівельнику» 18 очок, реалізувавши при цьому 9/9 двоочкових кидків. Загалом на рахунку головного героя матчу 21 очко, 7 підбирань і 4 передачі.
 
Хід гри
 
Обидві команди активно включилися в гру, однак поступово, ближче до середини чверті, «Будівельник» заволодів ініціативою. Ключову роль у міні-ривку столичної команди відіграли точні кидки Павла Крутоуса з середньої дистанції (5/5 двоочкових), а також влучання снайперів гостей. І хоча «ведмеді» намагалися не відпустити суперника далеко від себе, різниця в рахунку на користь підопічних Володимира Коваляпротягом другої десятихвилинки тільки зростала. Крутоус продовжував безпомилково влучати в ціль (9/9 двоочкових за першу половину),Сергій Горбенко в потрібні моменти забивав здалеку (3/8 триочкових – стільки ж, скільки вся команда суперника), а Артем Буцький вів гру команди, 7 разів асистувавши партнерам.
 
Другу половину команди розпочали за рахунку 28-46 на користь «Будівельника», який, маючи такий солідний гандикап, міг дозволити собі дещо заспокоїтися. «Ведмеді» одразу ж скористалися з цього, організувавши ривок і врешті-решт відігравши протягом третього періоду сім очок. «Зона», вибудувана господарями, продовжувала приносити дивіденди «Говерлі» й у заключній чверті, впродовж якої більш свіжі івано-франківці не втрачали надію на камбек. Але Сергій Горбенко раз за разом позбавляв суперника шансів на успіх, а його партнери, незважаючи на втому, встигали в захисті.
 
Статистика
 
Крутоусу активно допомагали й інші гравці «Будівельника»: Сергій Горбенко (18 очок), Андрій Малиш (12 очок + 9 підбирань), Артем Буцький (9 очок + 10 передач + 6 підбирань).
 
У складі «Говерли» найкращими стали Данте Вільямс (24 очка + 5 передач), Сергій Юрченко (12 очок + 5 передач) і Ярослав Кадигроб (9 очок + 5 передач).
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: