Франківська "Говерла" програла "Дніпру"

31 січня 17:07
Переглядів: 449
БК Говерла
Лідер чемпіонату «Дніпро» здобув чергову переконливу перемогу, обігравши на рідному паркеті «Говерлу» з рахунком 90-68
 
Дует матчу
 
Павло Ревзін й Олександр Мішула відіграли ключову роль у перемозі дніпропетровської команди. Досвідчений форвард записав на свій рахунок 20 очок, 10 підбирань і 7 передач. Його молодший партнер також був близьким до тріпл-даблу (14 очок + 10 передач + 8 підбирань), хоча й не реалізував жодну з шести двоочкових спроб.
 
Хід гри
 
Дніпряни, навіть незважаючи на відсутність Станіслава Тимофеєнка, котрий пропускає другий матч поспіль, упевнено провели першу половину гри, забезпечивши собі за її підсумками переконливу перевагу (46-25). Партнерів за собою вели Павло Ревзін й Олександр Мішула, котрі на двох здобули майже половину командних очок (21), а також записали на свій спільний рахунок по 9 передач і підбирань. Господарі мали беззаперечну перевагу в боротьбі під щитами, а крім того, значно краще реалізовували свої моменти.
 
Після великої перерви домінування «Дніпра» не було аж таким відчутним, але здобутого до великої перерви гандикапу було цілком достатньо, щоб команда господарів спокійно контролювала перебіг подій на паркеті. В четвертій чверті «Говерла» зусиллями Данте Вільямса, котрий пристрілявся здалеку (три триочкові поспіль), іРомана Гуменюка здійснила ривок, проте все, що підопічним Павла Піскарьова вдалося, так це дещо скоротити розрив у рахунку.
 
Статистика
 
Разом із Мішулою та Ревзіним успіх «Дніпру» забезпечили Максим Закурдаєв (15 очок), Олександр Місяць(12 очок + 5 передач) і Сергій Загреба (12 очок). Окремо варто відзначити й Владислава Коренюка, в активі котрого 6 очок і 14 зібраних відскоків.
 
По 16 очок «Говерлі» принесли Ярослав Кадигроб і Данте Вільямс, який, крім того, 6 разів асистував партнерам. 13 очок, 8 передач і 6 підбирань на рахунку Джейона Джеймса, 6 очок і 14 підбирань – Віктора Люльдюрая.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: