Франківська "Говерла" з рекордом обіграла львівську "Галичину"

24 січня 17:30
Переглядів: 380
Політехніка-Галичина
В Івано-Франківську відбулося яскраве дербі між географічними сусідами та принциповими суперниками, до якого вони вже привчили вболівальників. Четверта в сезоні, з урахуванням кубкового двобою, зустріч команд минула в напруженій боротьбі та завершилися перемогою «Говерли» з рахунком 78-72.
 
Гравець матчу/рекорд сезону
 
Бігмен «Говерли» Віктор Люльдюрай потужно виглядав на фоні своїх опонентів – представників однієї з найсильніших передніх ліній у чемпіонаті. У підсумку центровий оформив вражаючий дабл-дабл, додавши до 20 здобутих очок (при 9/12 двоочкових) 19 підбирань і встановивши новий рекорд сезону за зібраними відскоками.
 
Хід гри
 
Протягом усієї першої чверті на паркеті домінували гості, які уже на старті поєдинку повели +11, досить довго утримуючи більш ніж комфортну різницю в рахунку. Проте поступово івано-франківці скоротили відставання до семи пунктів. «Родзинкою» десятихвилинки стала дуель центрових – Віктора Люльдюрая й Володимира Гуртового. Другу чверть, що також розпочиналася під знаком домінування «левів», «Говерла» виграла насамперед активності Джейона Джеймса та практично ліквідувала розрив у рахунку (36-40).
 
Наздогнати суперника та вийти вперед, незважаючи на те, що центровий Роман Гуменюк ще до великої перерви «назбирав» чотири фоли, «ведмеді» зуміли впродовж третього періоду (58-57). Партнерів за собою повели Джеймс і Люльдюрай. У четвертій чверті «Говерлі» нарешті вдалося переломити хід гри на власну користь. Господарі повели +8 в середині десятихвилинки, гості зусиллями Ларрі Хола скоротили відставання до чотирьох очок, але кінцівка поєдинку була за підопічними Павла Піскарьова.
 
Статистика
 
Разом із Люльдюраєм вагомий внесок у перемогу «Говерли» зробили Джейон Джеймс, на рахунку якого 20 очок і 10 передач, а також Данте Вільямс, чий доробок поповнився 17 очками.
 
Володимир Гуртовий приніс «Галичині» 17 очок, а також зібрав 7 відскоків. 12 очок, 13 передач і 7 підбирань в активі Ларрі Хола, 11 очок – Іллі Шемосюка. 7 очок і 10 підбирань на свій рахунок записав Володимир Орленко
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: