Франківська спортсменка вперше в історії України виступить у могулі на Олімпіаді

08 лютого 22:23
Переглядів: 131
Петрова Тетяна

Вже завтра, 9 лютого, о 09.40 за корейським часом, стартує кваліфікаційне змагання з могулу. Вперше в історії України з цієї дисципліни виступатиме наша спортсменка – франківчанка Тетяна Петрова.

Могул – це дисципліна фрістайлу, змагання зі спуску з гори на лижах спеціальною горбистою трасою, що має нахил 27 градусів, із виконанням акробатичних стрибків.

Старший тренер збірної України з могулу та особистий тренер Тетяни Петрової Сергій Хмель, розповів, що в Кореї вони тренуються вже тиждень. За цей час провели чотири тренувальних дні на трасі.

"В принципі, все вдається, – говорить Сергій Хмель. – Тетяна вже трохи втомилася. Сьогодні ми працювали по скороченій програмі потренувалися, аби було більше часу їй на відновлення".

Тренер додає, що атмосфера серед спортсменів дружелюбна. "Це заочний вид спорту, тут немає контактної боротьби, – говорить він. – Кожен бореться сам з собою, з трасою, зі своїми емоціями. Відчувається, що ближче до старту – більше хвилювань в Тетяни, в суперників".

Щодо суперників, то дуже сильні країни – Канада, США, Казахстан. Також, в останні роки, каже Хмель, досить непогано виступає Японія та Китай.

"Спершу нашим головним завданням було потрапити на Олімпіаду. Зараз – потрапити у фінал, де змагатимуться 20 кращих спортсменів, – говорить Сергій Хмель. – Якщо потрапимо у 20-ку – це буде успіх. Будемо старатися".

Сам фінал відбудеться 11 лютого о 19.30 за корейським часом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: