Франківська тенісистка Вікторія Гоголь зайняла третє місце на міжнародному турнірі "Mercedes Jugend Cup"

27 серпня 14:52
Переглядів: 235
300х300

Беззаперечним успіхом для франківської тенісистки Вікторії Гоголь закінчився всесвітньознаний турнір “Mercedes Jugend Cup” (18-25.08.2012, м. Ренінген, Німетчина). У цьогорічному тенісному мундіалі прийняли участь представники 28 країн світу. На різних етапах його проведення були запалені зірки Штефі Граф, Моніки Селеш, сестер Вільямс, Марії Шарапової, Андре Агассі, Піта Сампраса, Новака Джоковіча.

Наша землячка посіла на ньому третє місце, подолавши на своєму шляху грантів світового юнацького тенісу. Cтудентка коледжу фізичного виховання у першому колі змагань перемогла Лізу Халфманн з Німетчини 6-0; 6-1, у другому їй протистояла сильна італійка Костанца Пера, матч з якою закінчився з рахунком 7-5; 6-3 на користь Вікторії. За вихід у четвірку кращих, гідний спротив чинила німкеня Паула Гоетс, у якої юна франківчанка виграла 7-5; 6-3.

Матч дня або ще як назвали німецькі журналісти “матч гідний фіналу” відбувся 23 серпня з росіянкою Людмилою Самсоновою, яка на своєму шляху перемогла Софі Голман (Німетчина), Бояну Бек (Хорватія), Аліну Сємашко (Росія). Суперниці обидвоє заслуговували на перемогу, проте фортуна у цей вечір була на користь Самсонової 7-5; 7-5. Це ще не завершення змагального сезону для Вікторії Гоголь, адже в середині вересня на запрошення TEJT вона прийме участь у турнірі першої категорії на Кіпрі. Вікторія вдосконалює свою спортивну майстерність на кортах КП МФОЦ івано-франківська під керівництвом Марії Гоголь (тренер по тенісу) та Олександра Фотуйми (тренер по фізичній підготовці).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: