Франківські боксери привезли дві срібні та одну бронзову нагороду

19 серпня 18:00
Переглядів: 1664
бокс

З 9 по 12 серпня у Республіці Молдова, у місті Орхей пройшов міжнародний турнір Campionatului Orhei din Republica Moldova La Box consacrat «Zilei Independentei» edita a IV-a 2017. 

У турнірі прийняли участь боксери Спортивного Клубу «Альянс» та боксери з міста Івано-Франківськ. Старшим тренером від команди міста виступив Андрій Бочкур. Участь у турнірі прийняли Україна, Молдова, Румунія та Білорусь.

Кількість учасників налічувалася близько 100.

Вихованці спортивного клубу «Альянс» Ткачовський Роман, Мансуров Олександр та Петришин Ростислав у перший же день турніру здолали своїх опонентів з Молдови та Румунії і пройшли у півфінал змагань.

Другий день поєдинків став напруженіший та важчий для Мансурова Олександра, який поступився місцевому боксеру з міста Орхей – Віктору Мунтеану.

Ткачовський та Петришин здолали зі значною перевагою боксерів з Молдови: Коноплова Анатолія та Ротарі Серджа.

У фіналі змагань Альянсівці боксували з місцевими боксерами з міста Орхей та поступилися роздільним рішенням суддів завоювавши дві срібні нагороди.

“Турнір виявився успішним для команди, наші боксери були яскравішими та технічнішими, що є запорукою плідної роботи на тренуваннях, ну і звичайно мотивація. Наші вихованці на урочисті паради та нагородження виходили з державним прапором України асоціюючи, що представляють не тільки своє місто а Україну в цілому!”, – ділиться Андрій Бочкур.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: