Франківські легкоатлети розпочали серію турнірів літнього етапу

09 травня 17:45
Переглядів: 189
легка атлетика

Легкоатлети івано-франківського спортивного клубу "AliaS" розпочали серію турнірів літнього змагального етапу.

Олександр Майко перед Чемпіонатом України у Ковелі стартував у Київському міжнародному напівмарафоні "Nova Poshta Kyiv Half Marathon". У підсумку Олександр посів 14 місце – з майже двох тисяч учасників.

Забіг проходив у надскладних умовах. 15 кілометрів дистанції спортсмен біг у групі лідерів, долаючи кожен кілометр в середньому по 3.32 хв. Проте останні 6 кілометрів внесли корективи у фінальний розподіл легкоатлетів. На даному етапі Олександр Майко готується захищати честь клубу та області у Чемпіонаті України з напівмарафону. Старт заплановано на 9 травня у Ковелі.

Ще один представник SC "AliaS" – Бахі Джілдас. Уроджинець Абіджану, що у Кот-д'Івуарі, студент Національного технічного університету нафти і газу в грудні минулого року виявив бажання працювати з тренерським штабом клубу. Результати в спринтерському бігові не змусили себе чекати. Талановитий спортсмен вже у січні 2015 року продемонстрував високі 5,72 сек – у забігові на дистанції 50 м, а літній змагальний етап розпочав із впевненої перемоги на дистанції 100 м на Універсіаді серед студентів ВНЗ. Його результат 10,6 сек – у забігові та 10,8 сек – у фіналі. Наступний старт – Всеукраїнська універсіада в Харкові (11-13 травня), а далі - серія Міжнародних турнірів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: