Франківські тхеквондисти стали третіми на турнірі у Хмельницькому

02 липня 15:46
Переглядів: 210
тхеквондо

Днями у Хмельницькому відбувся турнір з тхеквондо ВТФ, присвячений Дню Конституції України, в якому взяли участь спортсмени івано-франківської ДЮСШ №3.

На турнірі змагались понад 200 тхеквондистів віком від 8 до 20 років з Хмельницького, Києва та Київської області, Камянець-Подільського, Львова, Сколе та Івано-Франківська. Прикарпаття представляли 19 вихованців ДЮСШ №3, які займаються під керівництвом старшого тренера Ігоря Йосипіва та тренерів-викладачів Володимира Гаврилаша і Романа Несторка. Спортсмени змагались у 25 вагових категоріях.

За результатами змагань Івано-Франківщина посіла третє загальнокомандне місце. Золоті нагороди здобули Назар Павлишин, Артем Різник, Сергій Черепаха, Роман Белей та Діана Жолобайло, срібні - Олександр Онуфрак, Денис Храбатин, Євген Салук, Віктор Байструк, Руслан Саприка, Богдан Беган, а бронзову - Олег Фесенко. Перше загальнокомандне місце посіли господарі турніру, а друге - команда Київської області.

Наступна поїздка франківських тхеквондистів запланована на Чемпіонат України з тхеквондо серед юніорів, який відбудеться в Одесі 21-23 серпня.