Франківський богатир Назар Павлів зустрівся з школярами

16 травня 13:46
Переглядів: 223
Назар Павлів

14 травня український рекордсмен, стронгмен Назар Павлів зустрівся з учнями Угорницької школи. Назар Павлів розповів про свої спортивні досягнення та наочно продемонстрував силові вміння і навіть організував конкурси для малечі.

Цей захід пройшов з метою пропаганди здорового способу життя та заохочення дітвори до занять спортом.Спортивний зал школи зібрав усіх учнів школи.

Усі присутні діти були в захваті від побаченого, адже богатир наочно демонстрував свої силові вміння: згинав цвяхи, арматуру, надував грілку та сідав на шпагат. Проте не одними демонстраціями рекордсмен зацікавлював молоде покоління, а пропонував дітворі також взяти участь в цікавих конкурсах. Хлопці на швидкість надували кульки, поки ті не луснуть, а дівчата повинні були найдовше прострибати на скакалці.

Назар Павлів наголошує, що досягнення будь-яких результатів вимагає зусиль та цілеспрямованості, особливо це стосується спорту.

"У спорті важливі регулярні та сумлінні тренування. Проте не одними силовими тренуваннями досягається результат. Спорт – це комплекс фізичних зусиль та здорового способу життя. Тільки разом ці дві складові дадуть очікуваний ефект", – пояснив спортсмен.

Усі присутні отримали від Назара Павліва книжки "Поради чемпіона", мали змогу сфотографуватися з чемпіоном, а також отримати автограф.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: