Франківський "ВАМБУД" яскраво вийшов у фінал Першої Ліги з баскетболу. Сьогодні вирішальний матч

24 квітня 11:00
Переглядів: 227
Вамбуд

23 квітня баскетболісти “ВАМБУДу” у домашній півфінальній грі проти “Чернівців” впевнено вийшли у фінал Першої ліги.

Вже в першій чверті іванофранківці показали, “хто в домі господар”, і з кожною хвилиною лише нарощували свою перевагу. У підсумку – більш ніж впевнена перемога з рахунком 86:60. Після гри “Галка” поспілкувалася з тренером “ВАМБУДу” Денисом Спиридоновим.

“Перш за все велика подяка іванофранківцям, які нині нас підтримали. Впродовж сезону ми чотири рази зустрічалися з Чернівцями, і тричі програвали. Але бачимо нині, що ми програвали битви, але не війну. У нас не було травмованих і добре готувалися до матчу. У колективі чудова атмосфера, і це теж дало свій результат”, – розповів тренер.

Вже сьогодні, 24 квітня о 12 годині, “ВАМБУД” вийде на вирішальну битву за “золоті” нагороди Першої ліги. Суперником буде “ДіДіБао” з Кам’янця-Подільського, яка у півфіналі з Житомиром лише у овертаймі виборола путівку у фінал.

“Команда “ВАМБУД” була створена для популяризації баскетболу. Як бачите, не дарма – привезли фінал додому, і гра стає все популярнішою. Багато людей прийшло повболівати, чекаємо на підтримку і в фіналі. Завдання мінімум – потрапити у трійку – ми вже виконали. Але завтра треба перемагати”, – сказав у бліц-коментарі президент команди Микола Ковальчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: