"Friendship Games": чоловіча команда повернулася з бронзовими медалями

05 липня 12:32
Переглядів: 131
баскетбол

На турнірі з баскетболу в Ізраїлі «Friendship Games», де, окрім львів'ян, виступало ще 9 команд, наша команда програла лише одного разу та в підсумку виборола третє місце. 

В групі львів’яни впевнено перемогли команди з Польщі, Німеччини, Йорданії та місцевих з Ейлату (місто-господар турніру). У півфінал українці пройшли з першого місця, компанію на цій стадії їм склали ізраїльтяни. З іншої групи у плей-оф пройшли Литва та команда Ізраїлю. З різницею в три очки українці поступилися ізраїльтянам у півфіналі, а у матчі за третє місце з різницею в понад 20 очок вдруге переграли баскетболістів з Ейлату. Перемогу на турнірі здобула команда Литви, другою стала команда Ізраїлю.

«Організація турніру – на найвищому рівні. Доїзд, ігрові зали, поселення у готелях, - не виникло жодних проблем. Хочу відзначити рівень команд. Найслабші колективи на турнірі однозначно б були в топі львівського баскетболу. Завжди сильним складом приїжджає команда Литви, ізраїльтяни цього року майже в повному складі представляли місцеву Вищу лігу. За чотири роки, що беремо участь на «Friendship Games,» щороку здобуваємо місця на п’єдесталі пошани, а з ним – і запрошення на наступний рік. Цей турнір винятком не став», - поділився враженнями один з гравців команди зі Львова Дмитро Петришин.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: