Футболісти переодягнули міського голову Львова

05 липня 21:12
Переглядів: 453
садовий
Просто у сесійній залі

Міський голова Львова Андрій Садовий привітав учасників фінального турніру U17 Всеукраїнських змагань з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів 2012/2013 років.

Зустріч міського голови Львова з юними футболістами відбулась у сесійній залі міськради.

“Шановні футболісти, для мене велика честь приймати вас у стінах міської ради. У нас не так часто збираються спортсмени. Зазвичай, на цих місцях сидять депутати, які голосують за важливі чи не дуже важливі питання”, -- сказав Андрій Садовий.

Після цього міський голова Львова вдався до футбольної математики на прикладі Італії. “Північна Італія, на відміну від південної, має значно краще розвинуту економіку. Проведені дослідження з цього приводу засвідчили, що у північній частині країни процвітає вуличний футбол. Це дозволяє людям проявляти спершу на полі командну гру, а пізніше — в роботі. От і весь секрет економічного росту”, -- зазначив пан Садовий.

Після цього спортсмени подарували міському голові символічну футболку, яку він одразу й одягнув. “Це гарна річ. Можливо, я одягну її на тренування”, -- додав Садовий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: