Футболісти-рекордсмени 33 трудівники збірної України всіх часів

09 жовтня 11:07
Переглядів: 173
Тимощук

Більше нашого Тимощука в Європі за збірну награли зараз тільки Касільяс, Буффон і Кін. А Ярмоленко завтра може обігнати свого тренера

Серце футбольної команди – півзахист: від того, як вона стукає в обороні і розганяє кров в атаці, залежить весь ігровий ритм. Ми склали символічну збірну України всіх часів за кількістю проведених за неї матчів. І відразу троє півзахисників з першого складу самих заслужених трудівників – грають у збірній зараз. Рекордсмен Тимощук (133 матчі при 211 у команди всього), Гусєв (93) і Ротань (74). До речі, в Європі більше, ніж Толік, за свої збірні з діючих відіграли тільки іспанець Касільяс (157), італієць Буффон (143) і ірландець Кін (136).

Про що це говорить? По-перше, що люди вже у віці: Анатолію – 35 років, Олегу – 31, Руслану – 32. Що для серця не дуже добре. Але з іншого боку – це стовпи, на які стовідсотково можна спертися. А для розгону маються Ярмоленко і Коноплянка, які, незважаючи на молодий вік (24 і 25), вже входять до збірної трудівників усіх часів, поки в третій склад. Мабуть, ідеальний сплав.

До речі, Ярмоленко завтра може вийти на чисте друге місце серед історичних бомбардирів збірної. Якщо заб'є білорусам, відірветься від свого нинішнього тренера в "Динамо" Реброва: зараз у них з Сергієм Станіславовичем по 15 голів.

україна

україна

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: