Футболісти "Руху" відверто показали своє ставлення до президента Росії

19 травня 23:34
Переглядів: 707
фк рух

Діючі чемпіони обласної футбольної Прем’єр-ліги гравці винниківського «Руху» відверто показали своє ставлення до президента Росії Володимира Путіна.

На передматчеву розминку у поєдинку проти «Гірника» з Соснівки усі гравці «Руху» вийшли з футболками з написом «Путін – х…».

«Так склалося, що у нас реально йде війна, - каже президент «Руху» Григорій Козловський. – У нашій країні бажано було б уже визначитися хто по якому сторону барикад. Фанати багатьох команд і футболісти зарекомендували своє ставлення до президента Росії Путіна і до тієї війни, яку він розпочав проти нашої країни. Мене дивує позиція наших президентів, які нагадують страусів, які позапихали голови в пісок і підставили одне місце…

Ми продемонстрували приклад як кожен президент має показати як він відноситься до російських окупантів. Вважаю, що кожен з президентів футбольних клубів повинен чітко сказати по яку сторону він барикади. Народ України на сьогодні не розуміє по яку сторону Ринат Ахметов, Ігор Суркіс та інші. Кожен з них повинен задекларувати свою позицію, маю на увазі чи вони з народом України, чи вони проти нього.

Чи не загрубо ми виразилися? А не загрубо вбивати дітей та жінок і займатися бандитизмом у Криму та на сході нашої країни? Це набагато грубше, аніж одне слово, яке чітко росіянам пояснює відносини українців до окупантів і диктаторів, які на сьогоднішній день керують в Росії. Це зам’ягко. Можна було б підібрати багато інших російських слів, які були б не менш влучними», - сказав Григорій Козловський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: