Футбольні класи, ремонт двох спортивних залів та нове поле: депутати взялись за розвиток юнацького футболу в Франківську

23 серпня 16:30
Переглядів: 175
Футбол
Івано-Франківська міська рада затвердила «Програму розвитку дитячо- юнацького футболу департаменту освіти та науки Івано- Франківської міської ради на 2016-2020 роки».
 
Програмою передбачено проведення навчально-тренувальних зборів з метою підготовки команд до участі в змаганнях першості ДЮФЛУ, відкрити на базі ЗШ № 28 спеціалізовані класи з футболу та забезпечити повне утримання учнів даних класів, у тому числі проживання і харчування, забезпечити учнів спортивних класів спортивною формою та взуттям, забезпечити умови для проведення уроків фізичної культури з елементами футболу в навчально-реабілітаційному центрі, медичне обслуговування учнів, проведення диспансеризації і профілактики захворювань. Також є цілий ряд інфраструктурних рішень. Так, планують провести інвентаризацію футбольних полів загальноосвітніх навчальних закладів міста та забезпечити їх необхідним спортивним інвентарем та обладнанням, капітальний ремонт спортивних залів ЗШ № 24, 28 як базових приміщень міста для проведення міських, обласних та всеукраїнських змагань з футболу та облаштування футбольного поля на базі ДЮСШ № 3. Реалізація програми здійснюватиметься за кошти міського бюджету.
За прийняття проекту рішення проголосували 31 депутат.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: