Футбольний клуб "Тернопільчанка" двічі поспіль обіграв збірну України

03 жовтня 16:14
Переглядів: 281
футбол дівчата

На тижневі збори до Тернополя дівчата віком до 15 років зі збірної України приїжджають вдруге. Під час візитів до нашого міста вони зустрічаються на полі з місцевою жіночою командою, щоб випробувати свої сили. На цьогорічних зборах «Тернопільчанка» у двох матчах перемагала. Не обійшлося і без травм під час поєдинків. Як гостям, так і господарям поля знадобилася допомога медиків. Тернополянка травмувала ногу, а представниця збірної –  голову. Їй  викликали швидку. Наставник жіночої збірної каже, футбол – контактний вид спорту і тут трапляється різне. Якщо загалом оцінювати тижневий збір у Тернополі, то гостям  і господарям все сподобалось.

СЕРГІЙ САПРОНОВ, головний тренер жіночої збірної України WU-15

«Всем нравиться сама атмосфера проведения сборов. Слава Богу и погода в этом году сопутствовала – тепло и хорошо. Поэтому, я думаю, что мы очень качественно провели этот сбор и посмотрели детей».

ЯРОСЛАВ НЕСТОРОВИЧ, директор ФК «Тернопільчанка»

 «Для нас це корисно було, тому що ми готуємося до фінальної пульки Першої ліги. Будемо боротися за вихід у Вищу лігу. Так що і збірній України, і нам це взаємно корисно».

Для наставника «Тернопільчанки» приїзд збірної України у наше місто має велике значення. Попри досить юний вік суперників, ігри були серйозними, каже Володимир Левчук. Кожна з дівчат намагалася показати свої вміння.

ВОЛОДИМИР ЛЕВЧУК,головний тренер ФК «Тернопільчанка»

 «Вони мають можливість пробувати якісь тактичні схеми, гравців. І так само ми сьогодні пробували тактику. Вона десь получалась, десь не получалась. Але ігри дуже добрі і те, що збірна України заїжджає до нас в місто, в Тернопіль, це велика подія».

Тернопільським дівчатам сподобалось грати із суперницями зі всієї України. Кажуть, допущені у матчах помилки виправлятимуть.

СВІТЛАНА ЯРУШ, гравець ФК «Тернопільчанка»

«Ми виграли. Звичайно є деякі помилки в мене, в інших гравців. Але ми будемо виправлятися, грати, тренуватися».

Дві перемоги над збірною, сподівається Світлана Яруш, додадуть команді наснаги  у боротьбі за путівку у Вищу лігу. Додамо, у першому поєдинку «Тернопільчанка» перемогла з рахунком 3:0. Другий матч завершився перевагою господарів – 2:0.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: