Futsal Masters 2018: "Ураган" стартує на міжнародному турнірі в Польщі

28 серпня 15:30
Переглядів: 124
ураган

З 28 серпня по 1 вересня у двох польських містах Єльч-Лясковіце і Ниса пройде представницький міжнародний турнір "Futsal Masters 2018". Цей турнір проводиться вже вчетверте і за минулі роки в ньому встигли зіграти команди з Чехії, Франції, Іспанії, Фінляндії, Польщі, Білорусі, Італії, а минулого року Україну на ньому представляв хмельницький "Сокіл", який тоді посів 5 місце.

В цьому році на турнірі зіграє одразу два українські клуби – хмельницький "Сокіл" та івано-франківський "Ураган". Крім них підібрався солідний склад учасників: французький "Кремлен-Бісетр Юнайтед" (чемпіон і володар Кубку Франції цього року), іспанська "Барселона Б Ласса" (у регулярному чемпіонаті Сегунди команда посіла третє місце), польський "Оржель Футзал" (переможець першої ліги у групі 2, майбутній учасник Екстракляси), данський "Копенгаген" (чемпіон Данії минулого сезону, в цьому сезоні команда вилетіла у півфіналі), киргизтанська "Алга" (віце-чемпіон країни), польський "Пяст" (посів 5-е місце в Екстраклясі).

"Ураган" зіграє у групі "В" з киргизстанською командою "Алга", а також з французьким "Кремлін Бісетр Юнайтед" та польським "Пястом". А от "Сокіл" гратиме у групі "А" разом з польським "Оржель Футзал", іспанською "Барселоною Ласса Б" та данським "Копенгагеном". Матчі турніру "Futsal Masters 2018" паралельно пройдуть у двох залах "Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice" та "Hala Nysa". Усі поєдинки організатори планують показати у відео-онлайн трансляціях на ютуб-каналі LajfyTv

FUTSAL MASTERS 2018
28 серпня (вівторок)

Група "А"

21.15 "Оржель Футзал" (Польща) - "Сокіл" (Україна) *LIVE
21.30 "Барселона Ласса Б" (Іспанія) - "Копенгаген" (Данія) *LIVE

Група "В"
19.00 "Кремлін Бісетр Юнайтед" (Франція) - "Пяст" (Польща) *LIVE
19.00 "Алга" (Киргизстан) - "Ураган" (Україна) *LIVE

29 серпня (середа)
Група "А"

19.00 "Барселона Ласса Б" (Іспанія) - "Сокіл" (Україна)
21.15 "Оржель Футзал" (Польща) - "Копенгаген" (Данія)

Група "В"
19.00 "Алга" (Киргизстан) - "Пяст" (Польща)
21.15 "Кремлін Бісетр Юнайтед" (Франція) - "Ураган" (Україна)

31 серпня (п'ятниця)
Група "А"

19.00 "Сокіл" (Україна) - "Копенгаген" (Данія)
21.15 "Барселона Ласса Б" (Іспанія) - "Оржель Футзал" (Польща)

Група "В"
19.00 "Ураган" (Україна) - "Пяст" (Польща)
21.15 "Кремлін Бісетр Юнайтед" (Франція) - "Алга" (Киргизстан)

1 вересня (субота)
13.00 матч за 7-е місце
15.00 матч за 5-е місце
17.00 матч за 3-є місце
19.00 фінал

*примітка. Час початку матчів - київський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: