Ґреґор Балажіц: "Через високу температуру я втратив багато енергії"

08 квітня 22:04
Переглядів: 246
Default Image

У грі проти «Волині», вперше у цьому сезоні в офіційних матчах, у складі «Карпат» не було центрального захисника Ґреґора Балажіца. Напередодні у словенця піднялася температура, тож він навіть не поїхав до Луцька.

«Зараз я почуваюся значно краще. Можливо, готовий не на 100%, але це вже так, як було раніше. Мені було дуже важко, бо через високу температуру я втратив багато енергії» - каже Ґреґор.

«Чи зможу я зіграти проти «Іллічівця»? Відповідь на це питання знає лише тренер. Хоча, як на мене, то, мабуть, ні. Справа тут не зовсім в стані мого здоров’я, а в тому, як команда провела гру проти «Волині». Це був один з кращих поєдинків «Карпат», які я бачив. Ми грали дуже добре, десь так, як проти «Шахтаря». За перебігом матчу я спостерігав по телевізору – і мені дуже сподобалися дії моїх партнерів. Мабуть, Олег Кононов також так вважає, тому може виставити той самий переможний склад. А може і не виставити, не знаю (сміється)».

«Про «Іллічівець» мені майже нічого не відомо. Над детальним аналізом суперника попрацюємо завтра. Тоді зможу скласти попередню думку про цю команду» - підсумовує Балажіц.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: