"Ґуставо Бланко-Лещук дуже позитивно описав "Карпати" - Крістіан Пас

02 лютого 15:00
Переглядів: 234
Крістіан Пас
Перед другими тренувальними зборами «зелено-білі» підсилились ще одним новачком. Ним став Крістіан Пас – аргентинський захисник, котрий сподівається успішно продовжити свою кар’єру саме у Львові. Про свої враження та плани на майбутнє новобранець «левів» розповів у інтерв’ю Інформаційному центру ФК «Карпати».
 
«Дуже важливий крок у моєму житті. Перш за все, Україна – це Європа. Я приїхав сюди, аби розвинути свої можливості як футболіста. Отримав дуже хороші відгуки про львівський клуб, вважаю, що це початок нового етапу моєї футбольної кар’єри. Львів – новий виклик для мене, котрий мені подобається».
 
«Я з породи тих захисників, яким подобається атакувати. Граю в центрі оборони, робоча нога – права. Та, по мірі необхідності, можу переміщатись, як в правий, так і в лівий бік». 
 
«Коли дізнався про інтерес «Карпат», то в першу чергу зайшов на офіційний сайт і передивився майже всю інформацію, починаючи від стадіону, де грає команда і закінчуючи своїми майбутніми партнерами. 
 
«З Ґуставо Бланко-Лещуком я тримав контакт. Зокрема і завдяки його словам я погодився на переїзд. Він дуже позитивно описав «Карпати». 
 
«Погода? Насправді, ситуація дуже відрізняється, оскільки зараз в Аргентині +35°С (сміється). Приїхавши сюди, був надзвичайно вражений, адже у мене на батьківщині це досить незвичне явище – побачити сніг. От про це якраз Ґуставо мені і не говорив. Добре, що прихопив з собою теплу куртку». 
 
«У мене на руці татуювання у вигляді троянд та ангела. Це все пов’язане з моєю сім’єю. Дві троянди символізують батьків, ангел – мою бабцю, котрої, на жаль, вже немає, початкові літери на зап’ясті – імена братів та дідуся з бабусею, а відбиток маленької ніжки – племінницю».
 
«Футбол в крові у аргентинців. Після народження, перше, що дарують – це м’яч. У дитинстві, не маючи можливості грати з однолітками у дворі, йшов у спортивні клуби. Взагалі, граю у футбол починаючи з трьох років».
 
«Чи можу віддати хороший пас? (Сміється). Так, можу» – розповів новачок «Карпат».
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: