Габор Вайда: "Боровик підтверджує вислів, що воротар – це півкоманди"

28 квітня 15:05
Переглядів: 140
Габор ВАЙДА

Габор ВАЙДА, колишній воротар львівських «Карпат» (1970-1973 рр.) про Євгена Боровика: 

«Направду, мені подобається його гра. Слідкував за ним ще з часів виступів в одеському «Чорноморці». Потужний, надійний воротар, котрий давно вже був потрібен «Карпатам». Боровик підтверджує вислів, що воротар – це півкоманди. Протягом 8 ігор «Карпати» не програють, у цьому є велика заслуга Жені, гравця останнього рубежу, котрий часто виручає команду. Він подобається своїм завзяттям, відношенням до роботи. Хочу побажати Боровику, щоб його майстерність зростала з кожним поєдинком» – говорить Габор Іванович.

«Думаю, що тренери збірної помітять його гру, адже вони слідкують за всіма українськими воротарями. Недалекий той час, коли Женя отримає виклик до Національної команди, у нього все ще попереду. Нещодавно привітав його із вдалою грою проти «Волині» та побажав надалі такого ж успіху. Своєю роботою, самовідданістю він може потрапити до трійки воротарів збірної». 

Гра ногами? Він над цим працює та вдосконалюється. Думаю, що цей показник тільки покращуватиметься. Із свого досвіду знаю, що у минулі часи голкіперам взагалі забороняли грати ногами, тим паче, вибивати м’яча. Ситуація змінилась, воротар як і інший гравець, часто стає першою ланкою при створенні атаки». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: