"Галичанка" провела три товариські матчі в Польщі

16 грудня 21:22
Переглядів: 212
Галичанка

Повернувшись до Львова, «Галичанка» продовжила підготовку до матчів другого туру жіночої Суперліги, які з 24 до 28 грудня пройдуть у Львові.

Готуючись до другого туру чемпіонату України, львівська «Галичанка» провела три товариські матчі в польському місті Новий Сонч.

У Польщі вихованки Василя Козаря зіграли з ужгородськими «Карпатами», польською «Олімпією» та словацькою «Ювентою».

«Галичанці» в цих матчах не змогли допомогти збірниці України: Ліза Гілязетдінова, Тамара Смбатян, Ірина Стельмах та Наталія Воловник. Усіх їх було залучено у складі збірної України на чемпіонаті Європи в Угорщині та Хорватії. Також «Галичанці» через мікротравми не змогли допомогти Леся Смолінг і Наталія Туркало.

«У цих матчах мали можливість перевірити нашу молодь,  каже Василь Козар, головний тренер «Галичанки». – Ігрову практику отримали всі гандболістки, які поїхали з нами в Польщу. Діями всіх дівчат я задоволений. Ці матчі стали дуже корисними для нас і були одним з етапів підготовки команди до ігор другого туру чемпіонату України у Львові. На жаль, у жодному поєдинку ми не перемогли, однак це нас не засмучує. Результат для нас не був головним»,  сказав Василь Миколайович.

«Галичанка» зіграла внічию з ужгородськими «Карпатами»  26:26, а також з польською «Олімпією»  36:36. Єдиною командою, яка здолала послаблену «Галичанку», були чемпіонки Словаччини. Львів’янки поступилися з рахунком 24:25.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: