"Галичанка" розпочинає сезон з перемоги

03 жовтня 23:05
Переглядів: 220
Волейбол галичанка

Сьогодні, 3 жовтня, у Тернополі пройшов перший матч стартового туру жіночої Суперліги з волейболу.

Тернопільська Галичанка на власному майданчику приймала луцьку Волинь і перемогла (3:1). Відзначимо, що наші волейболістки вийшли на гру у незвичній для себе жовтій формі, яка стала для команди Романовича фартовою.

Відмітимо також повернення у Галичанку колишніх лідерів команди — Юлії Палій та Наталії Чернецької. Саме ці волейболістки у 2010 році ставали чемпіонками країни у складі Галичанки. Останнім місцем роботи Юлії та Наталії була Сєвєродончанка.

У дебютній грі нового сезону тернополянкам було не легко проти молодої луцької команди. Після розіграшу кількох подач у першому сеті вималювалась перевага Галичанки, яка у підсумку втілилася у перемогу (25:16). Проте чимала кількість помилок завадила господарками гри розвинути свою перевагу у другому сеті. Волинь зуміла зрівняти рахунок за партіями (17:25).

Вирішальною у грі стала третя партія, яку у важкій боротьбі знову виграла тернопільська команда (25:22). Спершу господарки пішли у відрив, але дозволили гостям наздогнати себе. Кінцівку партії Галичанка провела впевненіше, тож підсумок — перемога.

Четвертий сет Галичанка виграла, як кажуть, "по накату". Головний тренер команди Андрій Романович навіть дозволив собі випустити на майданчик кількох молодих волейболісток. І хоча до кінця партії Волинь дещо скоротила відрив у рахунку, але Галичанка перемогу не відпустила — (25:16) і (3:1) за партіями.

Завтра, 4 вересня, у спортзалі ТНЕУ пройде повторний  матч Галичанки та Волині. Початок гри — 11.00.

Суперліга, 1 тур

Галичанка – Волинь 3:1 (25:16, 25:17, 25:22, 25:16)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: