"Галичанка" віддає перемогу конкуренткам

29 листопада 22:20
Переглядів: 242
галичанка

Сьогодні, 29 листопада, у Тернополі відбувся перший матч 7-го туру жіночої Суперліги з волейболу. Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк не змогла перемогти луцьку Волинь.

Як і очікувалося напередодні, матч прямих конкуренток за місце у четвірці стане вкрай напруженим. Обом командам у цих поєдинках була потрібна перемога. Більшою мірою це стосувалося саме тернополянок, які могли серйозно відірватися від луцьких волейболісток.

Проте у стартових партіях Галичанка дещо шокувала своїх прихильників. Влітку Волинь покинули декілька основних волейболісток, але луцька молодь достойно замінила лідерів. Йдучи протягом стартової партії на рівних (14:14, 22:22), тернополянки програли на тай-брейку (25:27). У другій партії ситуація повторилася, але цього разу гості не стали доводити партію до гри у більше-менше (23:25). Розчаруванню на лиці Андрія Романовича не було меж, а волейболістки Галичанки були на грані того, щоб осоромитися.

Отримавши порцію жорстких настанов від тренера, господарки нарешті прокинулися. Тепер вже Волинь допустила ряд помилок, чим і скористалася тернопільська команда. Дві партії Галичанка виграла з одинаковим рахунком (25:16, 25:16), перевівши гру у п'яту партію.

Остаточно упіймати кураж підопічним Андрія Романовича не судилося. Галичанці довелося відігруватися по ходу партії, але навіть наздогнавши Волинь, тернополянки не змогли розвинути успіх, поступившись (15:17).

Завтра повторний матч розпочнеться о 13.00.

Жіноча Суперліга.7-ий тур

29 листопада

Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк – Волинь (Луцьк) 2:3 (25:27, 23:25, 25:16, 25:16, 15:17)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: