"Галичина" - "Дніпро" 67:76. На диво доведеться зачекати

15 листопада 20:20
Переглядів: 400
БК Галичина

А й справді, чого б це нам з початку сезону літати в хмарах? "Дніпро", хоч і невиразно провів першу половину сьогоднішньої гри, після великої перерви просто-таки не дав шансу на маленьке львівське диво.

Розпочався поєдинок, як і позавчора, з перших очок гостей та швидкої відповіді авторства Шемосюка. Не ховаючи правди, варто зазначити, що в діях обидвох команд відчувалась невпевненість при завершенні атак. Якщо з боку "Галичини" це виглядало менш-більш очікувано, то "Дніпро", силу котрого так рекламують вболівальники, вразив своєю незграбністю. Обіцяли лицарів-переможців у синій формі, а приїхали втомлені "Говерлою" зовсім прості дядьки. У тій же, щоправда, синій формі. Виділявся серед своїх екс-"політех" Ревзін. Кидав, як у молодості. Такого майстра ветераном не назвеш - засміють. Перша чверть пройшла досить рівно, завершившись чудовим блок-шотом від Дениса Тютюнника за рахунку 18:17. Друга десятихвилинка продовжувалась за тим же сценарієм: галичани грали на фоні втоми, нерідко помиляючись при кидках, а "Дніпро" вибачав таку необережність, не закидаючи свої кидки у відповідь. Рахунок 37:39 - і настала перерва. Краще б не настала...

Друга половина матчу - це одне розчарування. "Дніпро" одразу наростив непогану різницю на табло, змусивши нашого тренера рятувати ситуацію тайм-аутом. Не допомогло. "Дніпро" побіг, "Дніпро" почав кидати, "Дніпро" добре захищався. Особливо боляче стало, коли травму отримав наш лідер Шемосюк. Але згодом він переборов біль і повернувся на майданчик. Закинути господарям небажання грати не можна ніяк, ці хлопці - справжні бійці. Але не все можна подолати однією жагою до перемоги, деколи бракує майстерності, деколи - втрачених у п'ятницю сил.

Востаннє "Галичина" спробувала наздогнати гостей на початку останньої чверті: Насеннік скоротив різницю до чотирьох пунктів (54:58). А потім не трапилось нічого особливого, бо "Дніпро" повернув собі тотальну перевагу. 67:76 - таким виявився рахунок на час фінальної сирени. Зізнаюся, десь такий результат й прогнозував. Але серце вболівальника завжди вірить у диво. Мабуть, ще не настав час цього дива. Мабуть, пора реалістичніше подивитись на ситуацію: ми перемогли двічі, а поступились очевидному фаворитові (а це результат непоганий). Думати про лідерство ще рано. Але аж ніяк не пізно: буде ще повно ігор, зокрема гарантований плей-оф. А наразі - вчимось на помилках.

Баскетбол. Суперліга

"ГАЛИЧИНА" (Львів) - "ДНІПРО" (Дніпропетровськ) 67:76
(18:17, 19:22, 14:19, 16:18)

БК “Галичина”:
Володимир Гуртовий - 14 очок, 5 підбирань та 5 результативних передач
Ларрі Хол - 12 очок, 6 підбирань та 1 пас
Михайло Насеннік - 11 очок, 7 підбирань та 1 результативний пас
Ілля Шемосюк - 10 очок, 7 підбирань та 1 результативний пас

БК “Дніпро”:
Павло Ревзін - 20 очок та 2 підбирання
Станіслав Тимофеєнко - 14 очок, 6 підбирань та 3 результативні паси
Олександр Мішула - 13 очок, 4 підбирання та 3 результативні паси
Максим Закурдаєв - 10 очок, одне підбирання та 1 результативний пас
Сергій Загреба - 10 очок та 5 підбирань

Фото та статистика - БК "Галичина"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: