"Галицькі Леви" із Новояворівська підсумували сезон і дали хокейний майстер-клас

11 квітня 19:11
Переглядів: 148
леви

Хокеїсти із Новояворівська влаштували у своєму місті справжнє спортивне свято. На льоду «Галицькі леви» і «левенята» підводили підсумки сезону, а потім вчили місцевих школярів азів своєї справи. Зблизька майстерність показували й умільці фігурного катання.

Для «Галицьких левів» цей сезон був багатим на трофеї. До прикладу, юніори у своєму дивізіоні здобули «бронзу» першості України та «золото» Карпатської молодіжної ліги. «Леви-юнаки» зараз претендують на чемпіонський титул національної першості – змагання ще тривають.

А найстарша команда вперше набиралася досвіду в Українській хокейній лізі. Наставник «Левів» Михайло Чіканцев зазначив: «Ми були наймолодшою командою в УХЛ. І навіть те, що ми там виступаємо – дуже серйозний здобуток. Мало спортсменів мають такий шанс прогресувати і розвиватися серед титулованих суперників».

Після того, як «хижакам» урочисто вручили завойовані нагороди на очах у рідної публіки, хокеїсти провели майстер-клас у рамках Всеукраїнської акції «Olympic lab». Спортсмени вчили впевнено триматися на льоду місцевих школярів – дітей учасників АТО і переселенців.

Школярка Ольга Чигирик згадує: «Ми з татом дуже часто ходили на ковзани. Потім він поїхав в АТО, ми перестали ходити. Тож мені сподобалася ідея взяти участь у майстер-класі».

Хокеїст Владислав Струс навчає дівчинку: «Ноги на ширині плечей мають бути, присідаємо і відштовхуємося. Ноги завжди згинай. Найбільше болить, коли падаєш на коліна чи лікті. Їх треба берегти».

Тренер Віталій Шляхов розповів, як виконувати вправу «самокат»: «Сів у посадку. Їдеш на одній нозі, іншою відштовхуєшся весь час. Нічого складного немає. Але треба весь час тримати посадку. Якщо ноги випрямив, відразу падаєш вперед».

Також публіку потішили показовим виступом. Під час нього наймолодші і найстарші «леви» помірялися силами у товариському міні-поєдинку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: