"Галицькі Леви" вдруге стали чемпіонами України

29 березня 16:06
Переглядів: 224
Галицькі Леви

Команда U-14 під орудою Михайла Чіканцева здобула довго очікуваний чемпіонський титул. Перемігши «Сокіл» у п’ятницю та суботу наш колектив вдруге за свою 5-ти річну історію став найкращим колективом у своїй віковій категорії. 

На арені міста Новояворівськ, ми ще раз засвідчили що «Галицькі Леви» є сильною командою і разом з усіма вами здобули це почесне звання! 

«Хижаки» перемогли свого основного та принципового опонента з рахунком 4:2 та 5:3 відповідно! І саме у суботу по завершенні поєдинку, відбулася урочиста церемонія нагородження колективів. 

Церемонію нагородження проводили Юрій Майборода, начальник обласного управління спорту і фізичної культури та Микола Романюк, голова Федерації Хокею Львівщини та президент «Галицьких Левів». 

Микола Романюк, підкреслив високий рівень київського «Сокола», але зауважив що «Галицькі Леви» на даний момент є найкращою командою України. 
Додамо, що киян «червоно-чорні» здолали у всіх матчах регулярного чемпіонату і не дивно що хлопці завчасно оформили це чемпіонське звання.

Микола Степанович, пообіцяв в кінці сезону підбити підсумки хокейного року і також обговорити плани на майбутнє. А зараз на всіх нас чекає міжнародний представницький турнір «Easter Cup-2015», що відбудеться у чеському місті Мост, і також заключні матчі Чемпіонату Польщі. Хокейний сезон не завершився і ми маємо можливість ще цілий квітень вболівати за наш хокейний клуб!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: